Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Rady a návody

 

 

Tahle rubrika je právě pro vás, milé šikulky, které nechcete jen tak doma sedět se založenýma rukama a rády byste se věnovaly něčemu podobnému jako já.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

      Nevíte si s něčím rady? Chtěli byste začít s háčkováním, pletením, papírovým pedigem, nebo si snad umotat náramek přátelství? Nejen tyhle práce jsou mým koníčkem.Pište, ptejte se, Ráda poradím všem. 

 

Náhledy fotografií ze složky Patchwork

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

truhla atd. s patinou

(Jana , 7. 6. 2013 22:01)

Chci se zeptat, z čeho děláte ty ruličky, koukala jsem, že ty výrobky jsou velké a je to jen pár řad, takže předpokládám, že ruličky jsou silnější. Možná se ptám hloupě, jsem začátečník :-)

Re: truhla atd. s patinou

(Jarka, 19. 6. 2013 12:31)

Dobrý den Janičko, děkuji vám za dotaz. Něco málo o motání ruliček mám zde, mrkněte https://mojenejkonicky.estranky.cz/fotoalbum/zaciname-s-pletenim-z-papiru/. Jinak ruličky dělám různě široké, ale nejčastěji z papíru A4 přepůleného napůl. Kdyby ještě něco nebylo jasné napište.
Hezký den, Jarka

Vychytavky

(Vierka Stančakova, 22. 10. 2012 23:21)

Mila Jarka
Maš velmi peknu stranku.....velmi sa mi zapačil tvoj patchwork...(a nielen to...)...chcela by som sa spytať či nemaš neake vychytavky na šitie patchworku...pokusila by som sa o neaky ten vankušik.....ak sa mi ozveš budem velmi rada ....počula som že vraj exzistuju rôzne vychytavky na patchwork....ale sa neviem ku nim dopracovat.Ak budeš niečo vedieť a budeš sa chcieť so mnou podeliť budem velmi rada.
Môžeš sa mi ozvat na email.... dacia427@azet.sk
Velmi pekne ti dakujem.....Vierka Stančakova

Re: Vychytavky

(Jarka, 23. 10. 2012 22:30)

Věruško, to víš, že se s tebou ráda podělím. Vím, jak jsem se s patchworkem na začátku prala já. :-) Jen co budu mít chvilku napíšu ti mailík. :-)