Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Dotazy a komentáře

 

Milé návštěvnice, milí návštěvníci

 

 Do této rubriky můžete vkládat vaše dotazy, názory, rady a jiné komentáře, které si každý den s radostí přečtu a budu se snažit  odpovědět.... Ale znáte to. :-)

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: šikovná.....

(Jarka, 3. 4. 2013 20:23)

Jáááák levá!!!!! No, no, no!!! ...Moc a moc děkuju za tvojí pochvalu a můj názor je takový, že šikovnost, talent a dokonce i inteligence se dá získat a rozvíjet během života. A jestli si o sobě myslíš, že jsi levá, tak já si to o sobě myslím taky! :-)))) Šikovnost se neměří na centimetry a hodnoty života se neměří na míru šikovnosti. ....Ještě jednou dííííííky :-)

Prášková mořidla

(Míša, 15. 1. 2013 17:15)

Dobrý den! Nemohu nikde sehnat prášková mořidla. Mohla byste mi poradit, kde je berete vy? Prosím ještě o další typy na barvy, které je možné použít. Zatím jsme natírali Latexem hotové výrobky, dnes jsem poprvé zkoušela lihová mořidla. Prý se používají i barvy na textil. Jak se míchají? Děkuji a přeji hezký den.

Re: Prášková mořidla

(Jarka, 16. 1. 2013 10:11)

Dobrý den Míšo, na moření papírových ruliček jsem použila snad už všechno co existuje. Prášková mořidla od chevasu se mi osvědčila nejlépe, je to s nimi pracnější (musí se vařit) ale barvičky jsou potom okouzlující. Nakupuji je přes internet, jinde jsem je nesehnala http://www.chevas.pha.cz/eshop/. Barvy na bavlnu jdou také použít, ale barva na ruličkách pak není tak výrazná. Lihová mořidla jsou dražší a sušení složitější...vznikají melírované ruličky...nekdy je to přednost, ale spíš smůla. Jak se líh vypařuje, jsou totiž ruličky nahoře světlejší a dole tmavší. Jinak se dá na moření použít jakékoliv mořidlo na dřevo ředitelné vodou, ale nejlepší a nejpestřejší jsou ta prášková. Návod je na pytlíčku. Doufám, že jsem vám pomohla, v opačném případě se ozvěte :-) Mějte se hezky a přeju hezké motání.

pochvala

(martasek, 10. 10. 2011 9:50)

Moc moc krasný ! Budeš to i prodávat ?

Re: pochvala

(Jarka, 21. 10. 2011 19:35)

Děkuji moc za veřejnou pochvalu, Marti. Ty si se svým uměním zasloužíš stejně velkou pochvalu. Jsi šikulka:-)


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6